regionálny portál

PORTÁL iPRESOV.SK

Regionálna online reklama na www.ipresov.sk pre akúkoľvek firmu s „kamennou“ prevádzkou alebo aktívnym podnikaním v Prešove a okolí.
online-shop

ONLINE PREDAJ

Pre firmy prinášame lokálny online predaj v Prešove a okolí. Máte predajňu ale uniká Vám online obchod? U nás môžete predávať za pár minút novým zákazníkom.

bullhorn

REKLAMA

Regionálne zviditeľnenie Firmy cez reklamné bannery a PR článok pri každom produkte a článku, ako aj garantované príspevky na sociálnych sieťach.

blog

.BLOG

PR články sú v dnešnej online dobe veľmi kvalitným marketingovým nástrojom. Predstavia produkt, službu či firmu lepšie ako akýkoľvek billboard či reklamný banner.

podnikajte online

MARKETING PRE VAŠE PODNIKANIE

Či ste začínajúci podnikateľ alebo etablovaná firma na trhu, je stále priestor posúvať sa vpred.
ecommerce

WEBY & E-SHOPY

Pripravíme Vám modernú webstránku či e-shop so SEO indexáciou, vložením obsahu a pútavým grafickým konceptom vhodným pre Vaše podnikanie.

camera

FOTOGRAFIA

Produktová fotografia a fotografovanie priestorov – prídeme k Vám na prevádzku alebo doručíte nám produkty, ktoré chcete podľa určitého konceptu nafotiť.

instagram

INSTAGRAM

Realizujeme školenia práce s Instagramom (prípadne aj Facebook). Náš prístup je výhradne individuálny a naučíme Vás aj ako fotiť či písať texty.

social-media

SOCIÁLNE SIETE

Neponúkame žiadnu umelú inteligenciu ale tvrdú prácu a kvalitný obsah! Od bežného fotenia, cez úplnú správu obsahu, po interakciu s fanúšikmi.

nehnuteľnosti

SLUŽBY PRE REALITNÉ KANCELÁRIE

Ponúkame moderné marketingové riešenia pre realitné kancelárie a developerov. Od rýchleho dodania vlastnej webstránky cez fotenia realít a virtuálne prehliadky, až po tvorbu obsahu a správu sociálnych sietí.
camera-pro

FOTENIE

V širokej ponuke inzercie nehnuteľností musíte staviť na prvý dojem u klientov a rozbehnúť marketing na sociálnych sieťach. Vaša ponuka musí okamžite zaujať!

360-view

VIRTUÁLNY MAKLÉR

Majte dvere svojich nehnuteľností otvorené 24/7 pre Vašich klientov! Vytvoríme Vám virtuálne prehliadky vrátane pôdorysov či virtuálneho dizajnu interiéru.

device

WEBSTRÁNKA

Pripravili sme šablónu, vďaka ktorej môžete mať svoje nehnuteľnosti na vlastnom webe už do 24 hodín! Prezentácia vlastnej značky za rozumnú cenu.

location

REKLAMA

Regionálne zviditeľnenie Vašej nehnuteľnosti, prípadne developerského projektu. Projekt #ipresov je silným regionálnym nástrojom aj vďaka blogu.