DAJTE NÁM TIP NA NEHNUTEĽNOSŤ A ZAROBTE SI !

Viete o niekom, kto predáva nehnuteľnosť? Dajte nám tip na nehnuteľnosť a zarobte si tak stovky eur k vášmu rodinnému rozpočtu. Pomôžte nám pri hľadaní nehnuteľností pre našich klientov… a ZÍSKAJTE ODMENU MIN. 200€ za každý tip! 😉

Kto je to Tipér a čo je TIPÉRSTVO?

Tipér je osoba, ktorá má kontakt na inú osobu – záujemcu, ktorá potrebuje realitnú alebo finančnú službu. Tipér vie o niekom blízkom či známom, kto predáva byt, dom alebo pozemok. Ak sa tipérovi páči práca našej realitnej kancelárie alebo našej činnosti v lokalite Prešova a okolia, odporučí – teda pošle kontakt našej spoločnosti záujemcovi. Tipér teda priamo sprostredkuje kontakt na niekoho, kto práve predáva alebo sa chystá predávať nehnuteľnosť a hľadá realitnú kanceláriu. A to je tipérstvo.

A čo má z toho Tipér?

Tipér si takouto formou môže jednorazovo alebo aj pravidelne jednoducho privyrobiť! Predávajúcemu pomôžeme s predajom, zabezpečíme kompletné realitné služby a Tipéra odmeníme bez jeho väčšej námahy.

A ako to funguje? No predsa takto jednoducho:

real-estate

1. TIP

Pravdepodobne poznáte vo svojom okolí niekoho, kto predáva nehnuteľnosť. Spravíte prvý kontakt medzi našou Realitnou kanceláriou a záujemcom. Ak sa so záujemcom dohodneme na predaji cez našu RK, stanete sa tipérom tohto obchodu.

seller

2. PREDAJ

Celý predaj a prezentáciu nehnuteľnosti zabezpečí naša Realitná kancelária. Od tvorby foto & video záznamov, cez online marketing, po platenú inzerciu. Samozrejmosťou pri predaji sú aj služby autorizovaného advokáta.

euro

3. ODMENA

Po úplnej realizácii – teda úspešnom predaji a úhrade služby, získavate nárok na tipérsku odmenu. Tá sa pohybuje približne vo výške 10% z dohodnutej odmeny za realitné služby, teda v odmene od 200€ za TIP.

Realitná kancelária

Sme Realitná kancelária pôsobiaca v atraktívnej metropole východu. Našou špecializáciou je cielený PR marketing pre novostavby a investičné nehnuteľnosti s celoslovenskou prezentáciou a budovaním povedomia projektu ako životného štýlu.

Predaj nehnuteľnosti „na kľúč“

Či už ide o investičné nehnuteľnosti alebo o 1 izbový byt na sídlisku, naši klienti sa nemusia o nič starať. Budú dostávať pravidelné reporty z našich aktivít, postaráme sa o administratívu, obhliadky aj o marketingovú stratégiu predaja a vyhotovenie reklamných prospektov.

Realitná kancelária

Služby RealVEA.sk

» Realitná činnosť / Realitné služby
» Fotenie nehnuteľností
» Tvorba video + 360° záznamov
» Vizualizácie & Dizajn holobytov
» Online reklama – správa kampaní
» Špeciálny regionálny marketing
» Tvorba realitných webstránok
» Grafické služby, vytvorenie značky

Realitné tipy

Regionálny nie len REALITNÝ BLOG o bývaní a živote v Prešove. V tejto sekcii Vám budeme pravidelne prinášať články a novinky z oblasti realít a zaujímavé tipy na pekné bývanie či ako tráviť voľný čas v Prešove a okolí.

Využívame biznis služby iProfil.sk | Realitné služby od RealVEA.sk | e-mail: reality@ipresov.sk | tel.: 0910 393 363 | Dohodnite si s nami stretnutie aj "online".