ÚPLNE NOVÝ ŠTÝL PREZENTÁCIE!

Spravujeme sociálne siete s dosahom 1.5 milióna impresií týždenne na Slovensku s výhradne slovenským publikom. Ako prvá RK na Slovensku máme unikátnu ponuku pre developerov, novostavby a apartmány v rekreačných oblastiach! V digitálnej dobe blogerov a influencerov zviditeľníme Vaše nehnuteľnosti príbehmi. Vytvorím recenziu a následný marketing v modernom blogerskom štýle, ktorý bežne funguje v hotelovom segmente.

A ako to funguje?

living-room

Ubytujeme sa

Prídeme na miesto a reálne sa na mieste ubytujeme po dobu niekoľkých dní (minimálne 4 noci). Na základe vlastných skúseností budeme spoznávať okolie a lokalitu, priebeh ubytovania a susedstva.

bullhorn

Pripravíme materiály

Počas doby pobytu budeme pripravovať fotomateriály pre marketing, príprava aktívnych kampaní na Instagrame aj Facebooku, virtuálne prehliadky a fotopríbehy okolia/kultúry/turistiky.

blog

Vytvoríme recenziu

Výsledkom bude recenzia na partnerských blogoch ako aj plánované príspevky na sociálnych sieťach. Materiály budú v plnej kvalite dostupné aj klientovi na možnosti ďalšieho remarketingu.

Nášmu marketingovému tímu už dôverovali aj:

Realitná kancelária

Sme Realitná kancelária pôsobiaca v atraktívnej metropole východu. Našou špecializáciou je cielený PR marketing pre novostavby a investičné nehnuteľnosti s celoslovenskou prezentáciou a budovaním povedomia projektu ako životného štýlu.

Predaj nehnuteľnosti „na kľúč“

Či už ide o investičné nehnuteľnosti alebo o 1 izbový byt na sídlisku, naši klienti sa nemusia o nič starať. Budú dostávať pravidelné reporty z našich aktivít, postaráme sa o administratívu, obhliadky aj o marketingovú stratégiu predaja a vyhotovenie reklamných prospektov.

Realitná kancelária

Služby RealVEA.sk

» Realitná činnosť / Realitné služby
» Fotenie nehnuteľností
» Tvorba video + 360° záznamov
» Vizualizácie & Dizajn holobytov
» Online reklama – správa kampaní
» Špeciálny regionálny marketing
» Tvorba realitných webstránok
» Grafické služby, vytvorenie značky

Realitné tipy

Regionálny nie len REALITNÝ BLOG o bývaní a živote v Prešove. V tejto sekcii Vám budeme pravidelne prinášať články a novinky z oblasti realít a zaujímavé tipy na pekné bývanie či ako tráviť voľný čas v Prešove a okolí.

Využívame biznis služby iProfil.sk | Realitné služby od RealVEA.sk | e-mail: reality@ipresov.sk | tel.: 0910 393 363 | Dohodnite si s nami stretnutie aj "online".