PLÁNUJETE PREDÁVAŤ NEHNUTEĽNOSŤ ZO ZAHRANIČIA?

Nezriedka sa vyskytnú životné situácie, kedy sa ocitnete dlhodobo v zahraničí, ale na Slovensku vlastníte nehnuteľnosť, ktorú by ste najradšej predali. Takýto proces býva zvyčajne dlhý a náročný, ale so všetkým Vám vieme pomôcť a postarať sa o celý predaj tak, aby bol pre Vás čo najmenej otravný.
online-appointment

1. Online zazmluvnenie

Uzatvorenie sprostredkovateľskej zmluvy prebehne online podľa platných právnych nariadení. Preveríme vlastnícke práva k nehnuteľnosti, ťarchy a iné dôležité informácie k nehnuteľnosti. Osobná obhliadka nehnuteľnosti prebehne podľa vzájomnej dohody cez rodinného sprostredkovateľa alebo na základe udelenia plnej moci.

seller

2. Obhliadky a inzercia

Príprava na online predaj a inzercia – vyhotovíme profesionálne fotografie a virtuálneho makléra tak, aby sa dala nehnuteľnosť prezentovať online. Fyzické obhliadky nehnuteľnosti so záujemcami budú prebiehať na základe sprostredkovateľskej zmluvy a vopred stanovených podmienok. O obhliadkach budete dostávať pravidelné reporty.

contract

3. Právna ochrana

Poskytujeme služby autorizovaného advokáta pre vypracovanie zmluvy a komunikáciu s katastrom, takže skontrolujeme priebeh celého realitného obchodu. Dohliadneme na prevod finančných prostriedkov – využitie bezpečného prevodu cez notársku úschovu alebo vinkulovaný účet v banke.

room-key

4. Odovzdanie nehnuteľnosti

Dohliadneme alebo vykonáme protokolárne odovzdanie nehnuteľnosti (odpis stavov meračov tepla, elektriny, plynomerov, vodomerov a pod.). Dohliadneme na kompletný realitný obchod bez toho, aby ste museli cestovať na Slovensko.

Realitná kancelária

Sme Realitná kancelária pôsobiaca v atraktívnej metropole východu. Našou špecializáciou je cielený PR marketing pre novostavby a investičné nehnuteľnosti s celoslovenskou prezentáciou a budovaním povedomia projektu ako životného štýlu.

Predaj nehnuteľnosti „na kľúč“

Či už ide o investičné nehnuteľnosti alebo o 1 izbový byt na sídlisku, naši klienti sa nemusia o nič starať. Budú dostávať pravidelné reporty z našich aktivít, postaráme sa o administratívu, obhliadky aj o marketingovú stratégiu predaja a vyhotovenie reklamných prospektov.

Realitná kancelária

Služby RealVEA.sk

» Realitná činnosť / Realitné služby
» Fotenie nehnuteľností
» Tvorba video + 360° záznamov
» Vizualizácie & Dizajn holobytov
» Online reklama – správa kampaní
» Špeciálny regionálny marketing
» Tvorba realitných webstránok
» Grafické služby, vytvorenie značky

Realitné tipy

Regionálny nie len REALITNÝ BLOG o bývaní a živote v Prešove. V tejto sekcii Vám budeme pravidelne prinášať články a novinky z oblasti realít a zaujímavé tipy na pekné bývanie či ako tráviť voľný čas v Prešove a okolí.

Využívame biznis služby iProfil.sk | Realitné služby od RealVEA.sk | e-mail: reality@ipresov.sk | tel.: 0910 393 363 | Dohodnite si s nami stretnutie aj "online".