bez exkluzivity

Čo sa môže stať, ak nemáte exkluzívnu zmluvu?

1. Strata dôveryhodnosti

Ak zvažujete svoju nehnuteľnosť predávať cez viacero realitných kancelárii, položte si túto základnú otázku: Uvidí moju nehnuteľnosť 5-krát viac ľudí alebo ju uvidí 1 človek 5-krát !? Áno, správna je tá druhá možnosť. V tom najlepšom prípade ju uvidí 1 človek 5 krát na každom realitnom portáli v rovnakej cene pod rôznymi realitným kanceláriami.

2. Bitka o cenu

Už podľa vyššie uvedeného bodu č.1 vyzerá prezentácia Vašej nehnuteľnosti veľmi neprofesionálne. Ale je viac ako isté, že možný kupujúci uvidí Vašu nehnuteľnosť ešte aj s rôznymi cenovkami! Pretože povedzme si na rovinu, je to ťažko odkontrolovateľné a horlivý maklér môže napáchať viac škody ako úžitku. Ak sa stane, že nájdete svoju nehnuteľnosť o niekoľko tisíc eur na predaj lacnejšie ako bola dohodnutá cena, zvyšné Realitné kancelárie od predaja ustúpia a Vám neostane nič iné, ako to predať pod cenu alebo nehnuteľnosť na niekoľko mesiacov úplne stiahnuť z predaja.

3. Makléri sa pri prezentácii nepretrhnú

Motivácia predaja je v takomto prípade pre naozaj skúseného Makléra priam nulová. Nakoľko len málo naozaj skúsených maklérov bude investovať svoj čas do nejakej prezentácie navyše, keď tým bude robiť reklamu Vašej nehnuteľnosti aj ďalším realitným kanceláriám. A tak to budú len chaotické obhliadky, často sa na nich stretnú v jednom čase rôzni makléri a kvôli týmto trápnym momentom budú aj možní kupujúci utekať odtiaľ čo najskôr.

4. Logistika na Vašich pleciach

Nakoniec z celého rozhodnutia zveriť predaj viacerým maklérom príde po pár dňoch únava a znechutenie. Pretože denne budete prijímať telefonáty od maklérov ohľadom aktuálneho stavu, či to náhodou ešte nepredala nejaká RK, a či teda môžu prísť na obhliadku so záujemcom. Budete riešiť na úkor vlastného času logistiku obhliadok a informácie pre maklérov, čo by mala byť vlastne prioritná úloha samotnej realitnej kancelárie. A nakoniec aj tak tú províziu budete musieť 1 z nich vyplatiť. Takže základná otázka: K čomu bolo vlastne dobré to rozhodnutie, zveriť predaj viacerým Realitným kanceláriám?
exkluzívny predaj

A čo sa stane, ak u nás máte exkluzívnu zmluvu?

Celý proces prebehne oveľa rýchlejšie, efektívnejšie a tým ušetríte kopec času! Pretože nebudete musieť riešiť telefonáty a e-maily od desiatok maklérov a robiť im logistiku obhliadok. Inzercia a foto prezentácia síce prebehnú v našom už tak vysoko nastavenom štandarde, ale navyše získate ešte tieto benefity:
seller

Vaša nehnuteľnosť prioritou

Počas exkluzívneho predaja sústredíme maximálne svoj čas a energiu práve na takéto nehnuteľnosti v ponuke. Exkluzívne nehnuteľnosti majú napríklad vždy prioritu v „TOP“ovaní inzercie.

bullhorn

Sila sociálnych sietí

Z Vašej nehnuteľnosti môžeme pridávať na silných regionálnych partnerských blogoch aktívne videá a fotky nad rámec bežnej inzercie nehnuteľnosti a zvyšovať tak dosah publika.

user

Spolupráca s inými RK

Výhodou pri hľadaní kupujúcich je aj to, že sme aktívny člen Realitnej únie Slovenskej republiky, čo znamená, že aktívne spolupracujeme s väčšinou maklérov na Slovensku.

Realitná kancelária

Sme Realitná kancelária pôsobiaca v atraktívnej metropole východu. Našou špecializáciou je cielený PR marketing pre novostavby a investičné nehnuteľnosti s celoslovenskou prezentáciou a budovaním povedomia projektu ako životného štýlu.

Predaj nehnuteľnosti „na kľúč“

Či už ide o investičné nehnuteľnosti alebo o 1 izbový byt na sídlisku, naši klienti sa nemusia o nič starať. Budú dostávať pravidelné reporty z našich aktivít, postaráme sa o administratívu, obhliadky aj o marketingovú stratégiu predaja a vyhotovenie reklamných prospektov.

Realitná kancelária

Služby RealVEA.sk

» Realitná činnosť / Realitné služby
» Fotenie nehnuteľností
» Tvorba video + 360° záznamov
» Vizualizácie & Dizajn holobytov
» Online reklama – správa kampaní
» Špeciálny regionálny marketing
» Tvorba realitných webstránok
» Grafické služby, vytvorenie značky

Realitné tipy

Regionálny nie len REALITNÝ BLOG o bývaní a živote v Prešove. V tejto sekcii Vám budeme pravidelne prinášať články a novinky z oblasti realít a zaujímavé tipy na pekné bývanie či ako tráviť voľný čas v Prešove a okolí.

Využívame biznis služby iProfil.sk | Realitné služby od RealVEA.sk | e-mail: reality@ipresov.sk | tel.: 0910 393 363 | Dohodnite si s nami stretnutie aj "online".