PLÁNUJETE PREDÁVAŤ NEHNUTEĽNOSŤ?

Pár tipov a odkazov ako na to ponúkame nižšie. Vďaka našim dlhoročným skúsenostiam z fotenia nehnuteľností, marketingu 4-hviezdičkových hotelov a realitnej činnosti s členstvom v Realitnej Únii Slovenskej Republiky, Vám poradíme najlepšie ako vieme 😉
seller

Hľadáte Realitnú Kanceláriu?

Prečo zveriť predaj práve nám? Pretože nie sme bežná realitná kancelária. Tam, kde sú limity bežných maklérov, náš „inhouse“ marketingový tím iba začína. Ako jediná Realitná kancelária ponúkame vlastný cielený marketing v regióne Prešov a okolie.

real-estate

Chcete predávať BEZ REALITKY?

Nebaví vás súperiť s Realitnými Kanceláriami? A chceli by ste aj ušetriť na provízií? Nechajte si nami aspoň poradiť. Poskytneme Vám služby autorizovaného advokáta a spravíme Vám profesionálne fotografie nehnuteľnosti + dodatočné poradenstvo.

euro

Viete o niekom, kto predáva nehnuteľnosť?

Dajte nám tip na nehnuteľnosť a zarobte si tak stovky eur k vášmu rodinnému rozpočtu. Pomôžte nám pri hľadaní nehnuteľností pre našich klientov… a ZÍSKAJTE ODMENU MIN. 200€ za každý tip. A nemusíte byť u nás vôbec zamestnaný.

blog

Chcete si prečítať pár článkov?

Na našom nie len realitnom blogu prinášame zaujímavú sekciu – Realitné tipy. Ak sa chystáte predávať, prenajímať či kupovať nehnuteľnosť, určite v ňom nájdete skvelé tipy. A ak nie, napíšte nám e-mail 🙂 Radi Vám poradíme aj touto formou.

Reklamný priestor
Reklamný priestor

Realitná kancelária

Sme Realitná kancelária pôsobiaca v atraktívnej metropole východu. Našou špecializáciou je cielený PR marketing pre novostavby a investičné nehnuteľnosti s celoslovenskou prezentáciou a budovaním povedomia projektu ako životného štýlu.

Predaj nehnuteľnosti „na kľúč“

Či už ide o investičné nehnuteľnosti alebo o 1 izbový byt na sídlisku, naši klienti sa nemusia o nič starať. Budú dostávať pravidelné reporty z našich aktivít, postaráme sa o administratívu, obhliadky aj o marketingovú stratégiu predaja a vyhotovenie reklamných prospektov.

Realitná kancelária

Služby RealVEA.sk

» Realitná činnosť / Realitné služby
» Fotenie nehnuteľností
» Tvorba video + 360° záznamov
» Vizualizácie & Dizajn holobytov
» Online reklama – správa kampaní
» Špeciálny regionálny marketing
» Tvorba realitných webstránok
» Grafické služby, vytvorenie značky

Realitné tipy

Regionálny nie len REALITNÝ BLOG o bývaní a živote v Prešove. V tejto sekcii Vám budeme pravidelne prinášať články a novinky z oblasti realít a zaujímavé tipy na pekné bývanie či ako tráviť voľný čas v Prešove a okolí.

Využívame biznis služby iProfil.sk | Realitné služby od RealVEA.sk | e-mail: reality@ipresov.sk | tel.: 0910 393 363 | Dohodnite si s nami stretnutie aj "online".